Tarkpay integration

The payment process between you and the customer is quick, easy and affordable!

 

When creating invoices in ERPLY Books, it is now possible to add a payment link to the invoice. It contains the information necessary to make a payment to the bank – invoice number, company information, amount and, if available, a reference number.

Thanks to this function, it is possible to pay the bill recipient quickly and conveniently. The recipient of the invoice can click on the payment link attached to the invoice, log in to the bank and confirm the automatically processed payment easily and quickly.

The function works in Estonia, Latvia and Lithuania, but on a country-by-country basis, which means that as an Estonian company, you cannot use the payment link when sending invoices to Latvia or Lithuania, and vice versa.

The function of adding a payment link can be used, for example:

 1. Apartment cooperatives;
 2. Real estate companies;
 3. Businesses with a monthly fee, such as sports clubs, dance studios, etc.;
 4. Kindergartens, schools, hobby schools and groups

These are just a few examples of the many companies that could make billing customers a much easier and faster process. A less time-consuming activity for both the company that submits the invoice and the person who receives the invoice.

In which ways can the payment link be used?

The payment link can be added to both the invoice and the email and can be in the form of a payment “button” or as a URL link.

Payment “button”

 • Payment link fee per link is 0.1€, the first 10 payments are FREE

Tarkpay configuration

Tarkpay makselingi lahendust on võimalik seadistada e-mailidele, millega saadetakse välja müügiarved ning samuti arve PDF formaadile. Müügiarve e-mailiga Selle seadistamiseks tuleb:

 1.  ‘’Üldiste sätete’’ (Sätted -> Üldised sätted) all aktiveerida reegel ‘’Lisa Tarkpay makse lingid’’. Seejärel genereeritakse igale müügiarvele uus link, ku kliendi riigiks on määratud Eesti või kui kliendi riik on tühi. 

NB! Kui kontot ei vali, siis makset arvele koheselt ei lisata ja makse toimub alles pangaimpordiga. Kui aga lisad reegli aktiveerimisel ka konto, siis märgitakse arve süsteemis makstuks.  Kui reegel on aktiveeritud, siis salvesta muudatused ja värskenda lehte, et muudatused rakenduksid. 

 1. Teise sammuna lisa E-maili tekstile parameeter, millega lisatakse e-mailidele Tarkpay makselingid. Selleks tee järgnevalt:
 • Ava Üldised sätted (Sätted -> Üldised sätted)
 • Paremal näed ‘’Arve e-maili tekst’’ kastikest, kuhu tuleb lisada |PAYMENT_LINKS|

Lisa teksti kastikesse:  Peale lisamist salvesta muudatused ja värskenda lehte muudatuste rakendamiseks.  Kui |PAYMENT_LINKS| on lisatud e-maili tekstile üleval näidatud kastikesse, siis asendatakse need müügiarve saatmisel automaatselt Tarkpay makselinkidega. Nüüd kui saadad kliendile e-mailiga arve, siis kuvatakse Tarkpay makselingid e-mailis nii:  Tarkpay makselingid arve PDF formaadile Kui soovid seadistada Tarkpay makselingid arve PDF failile, siis tuleb selleks lisada uus arve mall. Arve malli seadistamiseks ava Sätted -> Algandmed Lisa uus rida ning sisesta järgnev info:

 • ID – genereeritakse automaatselt
 • Arve keel – eesti keel
 • Dokumendi mall – 467558
 • Nimi – näiteks Tarkpay makselingid

Vajuta salvesta nuppu ning värskenda lehte muudatuste rakendumiseks. Uue müügiarve koostamisel on võimalik nüüd valida Tarkpay makselinkidega arve mall. Koostades arve selle malliga, kuvatakse arve peal erinevate pankade makselingid nupukestena.  Täpsemat infot arve mallide seadistamise kohta saad lugeda siit Kui teil on lisaküsimusi, võtke meiega ühendust aadressil info@erplybooks.com